0 232 431 11 21info@kozmetikkitaplar.com
Kitaplar
Home / Etkinlikler / 4. Kozmetik Kongresi

4. Kozmetik Kongresi

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan “Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi”, her yıl olduğu gibi bu yıl da 14-16 Şubat 2014 tarihinde ANTALYA, Antedon Otel’ de gerçekleştirilecektir.
“Kozmetik Ürünlerin Güvenliği” ana teması ile düzenlenecek olan bu kongrede, Sektörün karşılaştıkları sorunları tartışabilmeleri için Sağlık Bakanlığı ve Ekonomi Bakanlığından konu ile ilgili Uzmanlar, Sektörde kullanılan en yeni bilgileri ve güncel gelişmeleri izleyenlere aktarmak için Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyoloji, Biyokimya Bölümleri ile Eczacılık ve tıp Fakültelerinden değerli Bilim İnsanları ve kozmetik sektöründen değerli uzmanlar” yer alacaktır.
Kozmetik üreticisinin, Kozmetik sektörünün hızla büyüyen rekabetçi pazarlarda yer alabilmesi, inanılmaz bir hızla ilerleyen bilim ve teknolojiye uyum sağlayabilmesi, istekleri sürekli değişen tüketicilerin istek ve arzularına cevap verebilmesi ve ulusal ve uluslar arası arenada rekabet edebilmesi için bu alanda yapılan Ar-Ge faaliyetlerini izlemesi gerekmektedir. Bu nedenle bu kongrede Üniversiteler ile kamu ve özel sektör araştırma merkezlerinde yürütülen Ar-Ge çalışmaları yer alacaktır.

Kongre süresince kozmetik sektöründeki firmaların ürün ve hizmetlerinin tanıtımı için kongre giriş alanında ALFA, BETA ve GAMA Sponsorları için stantlar yer alacaktır. Stantlar, kozmetik sektöründeki katılımcılar arasında yeni iş ve farklı araştırma fırsatları yaratacaktır.

Bize Ulaşın

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.